Здати житло

Квартири подобово Житомир

Миттєве бронювання

Замовляйте миттєво

Використовуйте цей фільтр для пошуку квартир з включеним миттєвим бронюванням.
квартира подобово Житомир Черняховського 129
м.Житомир, Черняховського 129 2-кімн. квартира , 4 гостей 517.5 за добу.
квартира подобово Житомир Київська, 102
м.Житомир, Київська, 102 2-кімн. квартира , 4 гостей 517.5 за добу
квартира подобово Житомир вул.Київська 110
м.Житомир, вул.Київська 110 2-кімн. квартира , 2 гостей 402.5 за добу
м.Житомир, пушкінська 27 а 1-кімн. квартира , 3 гостей 402.5 за добу
квартира подобово Житомир вул. Київська, 108
м.Житомир, вул. Київська, 108 2-кімн. квартира , 4 гостей 287.5 за добу
  • 1
квартира подобово Житомир вул. київська, 17
м.Житомир, вул. київська, 17 2-кімн. квартира , 3 гостей 218.5 за добу
квартира подобово Житомир Ватутіна
м.Житомир, Ватутіна 1-кімн. квартира , 3 гостей 253 за добу
квартира подобово Житомир Київська 96
м.Житомир, Київська 96 1-кімн. квартира , 3 гостей 345 за добу
квартира подобово Житомир Московська, 40
м.Житомир, Московська, 40 1-кімн. квартира , 2 гостей 345 за добу
квартира подобово Житомир площа Соборна, 3
м.Житомир, площа Соборна, 3 2-кімн. квартира , 2 гостей 517.5 за добу
  • 1
Зачекайте, іде завантаження оголошень

Нічого не підійшло?

Заповніть заявку на пошук, а ми відправимо її всім власникам нерухомості у місті.

Всі заявки

Квартири подобово Житомир

Якщо Вам хоч раз доводилося їздити в чуже місто з ночівлею, то Ви вже стикалися з проблемою проживання. Більшість вважають за краще попередньо подбати про своє тимчасовому житлі. Зазвичай в таких ситуаціях багато хто вдається до послуг готелів, але ціни готельного номера або високі, або дуже високі. Ті готелі, які в міру дорогі викликають підозри щодо якості і не без підстав, так як це зазвичай радянського типу готелі, які побачили багато чого на своєму віку, що істотно відбилося на їх стані. Найчастіше, це ледве живі меблі, матрац, який приводить в жах і наштовхує на думку, що на ньому когось катували, а постільна білизна викликає бажання спати у верхньому одязі, у взутті і в протигазі. Санвузол в подібних готелях, це взагалі окрема тема. Крім цього, існує тітка на кожному поверсі, чиє всевидюче око не дасть Вам можливості проводити свій час, так як Ви вважаєте за потрібне. При таких обставинах, можна спати на вокзалі, умови не краще, але хоч безкоштовно.

Який же вихід? Кращий варіант це зняти квартиру в Житомирі подобово на сайті Vlasne.ua. Якщо ви думаєте, що квартира, це нічим не краще готелю, то Ви помиляєтеся. Звичайно, якщо зняти квартиру на добу на вокзалі у невідомих осіб, то тут Вам якості ніхто не гарантує. Але якщо маєте намір знайти нерухомість хорошої якості і через надійне джерело, то звертайтеся за допомогою до порталу подобової оренди Vlasne.ua. Всі пропозиції на порталі мають фотографії, тобто Ви можете бачити, що орендуєте. Деякі варіанти мають в наявність навіть відео, що дозволяє Вам здійснити перегляд, перебуваючи в будь-якій точці світу.

Зняти квартиру на умовах подобової оренди можна зовсім недорого, будь-то в центрі або в будь-якому іншому районі міста. Всі пропозиції по оренді дають можливість провести час і відпочинок на свій розсуд. Кожна квартира має пристойну меблі, хорошу побутову техніку, посуд і що найголовніше - чисте і гарне постільна білизна. Забронювати нерухомість краще попередньо, так як завчасна оренда надасть Вам можливість вибрати найбільш гідний варіант за максимально вигідною ціною.

Наш портал позбавить від проблем з тимчасовим проживанням і зробить Ваше перебування далеко від дому нітрохи не гірше ніж в домашній обстановці. Добова оренда - це економно, затишно, приємно, а іноді навіть розкішно. Після відпочинку в квартирі у Вас не буде негативних спогадів, і Ви з задоволенням повернетеся в місто знову.

Читати більше Згорнути
Оголошення
Переглянуте
Оголошення
райони райони
місця місця
пон вів сер чет пят суб нед